• slayt slayt
NE DEDİLER? / Sigara Bağımlılığı / Halil K.
Doktor bey'in Muayenehanesindeki ilk akupunktur tedavi sürecim, 'sigara bırakma' tedavisiydi. Hiç zorlanmadan azaltarak bıraktım.

Ben Salih Bey ile uzun zaman önce tanıştım, kendisi kişiliği ile hastasına "kendisiyle gerçekten ilgilenildiğini hissettiren" alanında oldukça yetkin bir hekim. Uzun zaman diliminde birden fazla ve farklı rahatsızlıkarda akupunkturu deneyimleme imkanım oldu. Doktor bey'in Muayenehanesindeki ilk akupunktur tedavi sürecim, 'sigara bırakma' tedavisiydi. Hiç zorlanmadan azaltarak bıraktım sigarayı. Yedinci seanstan sonra artık sigara içmeyen biriydim. ve işin en güzel yanı, bu durum beni hiç yormamış ve yıpratmamıştı. Akupunktur'un ne derece etkili bir tedavi yöntemi olduğuna da kesinlikle emin olmuştum. Daha sonra, önceden beri var olan ama geçen yıl iyice artan astım rahatsızlığım için, yolum yine Salih Bey'in muayenehanesine düştü. İlk görüşmeden sonra, tedavi sürecim başladı. Astımla yaşamak gerçekten çok zordu ve ben tedirgindim, ancak seanslar ilerledikçe rahatladım, artık ilaç kullanmıyordum ve astımın etkilerinden tamamen kurtulmuştum.

Astım rahatsızlığımda ki başarılı tedavi süreci, benim akupunkturun "çağın tedavi yöntemi" olması gerektiğini düşünmemi sağladı. ilaçsız, yan etkisiz, gerçekten tedavi eden bir yöntem. Bu yıl, astımla ilgili üç seanslık bir takip tedavisi uygulandı. Şimdi ise zayıflama tedavisi için ziyaret ediyorum Salih Bey'i. Daha önceki tedavilerimin başarısı, doktor beyin sıcak ve samimi davranışlarının da etkisiyle, bu tedavinin de başarılı olacağını düşünüyorum. Bu hafta dördüncü seansa girdim, Doktor Bey'in benim için öngördüğü diyet programını da uygulayarak, dört kilo vermiş durumdayım. Sonuçlar ortada ve akupunkturu özellikle de Salih Bey'in elinden, içtenlikle tavsiye ediyorum.

Bu sayfadaki metinler ve görseller bilgilendirme amaçlıdır; teşhis amaçlı kullanılamaz.

RANDEVU BİLGİ

09:00 - 21:00 arası iletişim numaralarımızdan randevu alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Göztepe Mahallesi
Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi No: 60
Kadıköy - İstanbul

(Göztepe Tren İstasyonu ile Bağdat Caddesi arasında,
eski tren istasyonuna 150 metre mesafede, antik bir köşk olan İş Bankası'nın yanı)


Tel : +90 (216) 360 7303
Gsm : +90 (543) 768 1200

info@akuterapist.com
Akupunktur Tedavileri | Halil K.
Kronik Hastalık Tedavileri
Her hakkı mahfuzdur © 2019 Akuterapist
Programlama deSen